Mielei

Pátý charakter vlčice Solfatary.
avatar
32|| 2|| 0

Uživatelské jméno Mielei
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 17.9.2021 7:32
Zaregistrován od9.5.2021 20:37
Příspěvků 28, zobrazit >
Počet přihlášení 75

Informace

Jméno:Mielei
Datum narození:9. 5. 2021
Pohlaví:samice
Element:voda
Otec/matka:Dale/Nyctea
Sourozenci:Nico, Scallia
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:Úkryt v Lese Alf

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

MIMOHERNÍ

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Mielei je na začátku života snad jako každé jiné vlče, zvědavá. Po otevření dvoubarevných oček ji hned zaujmou všechny barvy, které uvidí. Když se na vás však svýma očima podívá, dokáže se vám podívat do vaší duše. Minimálně ten vnitřní pocit, když na vás někdo hledí upřeně jistě znáte. Svou pozornost dokáže věnovat všemu, co její oči spatří. Když ji něco totiž zaujme musí se o tom dozvědět co nejvíce. Je výhradně šedobílá po své mamince, ale i hnědá barva po jejím tatínkovi se na jejím kožichu projevila, zejména tedy na obličeji a ocase.
Je těžko určitelné jakým směrem se její povaha bude vyvíjet, vše bude záležet na rodičích, jak se jí budou věnovat, jak ji budou vychovávat.
Její povaha se bude tvořit výhradně pozorovaním svého okolí, ale ze základu je velmi laskavá, minimálně když se vás snaží poznat. Jako malá se bude nejspíš snažit na všem zlém najít trochu toho dobra. Je jednoduše malá nevinná naivní duše, která ještě nezažila nic zlého co by ji z toho vyléčilo.
Co víc, až se naučí mluvit bude další úkol téměř nesplnitelný-> přestat mluvit. Bude ukecaná a bude na vás valit plno otázek, bude chtít znát o všem co nejvíc. Dokonce ji občas ani nevadí, když ji někdo neposlouchá, jednoduše mluví a mluví a často se ve vlastních slovech zapomene a zapomene o čem to vlastně původně mluvila. Ovšem to neznamená, že nedokáže naslouchat, dokáže. Nedokáže vám sice poradit co máte dělat, ale poslouchá.
Nemá ráda větší pozornost, ke spokojenosti by ji stačili dva, maximálně tři přátelé. Ke smečce se nejspíš nikdy nepřidá. Dostávat, nebo dávat rozkazy? Nic pro nevinnou Mielei.
Je od přírody dobrodruhem a je pro každou srandu. Možná dokonce i pro každou špatnost. Ráda všechno prozkoumá každým koutem, snad aby ji v budoucnu nic nepřekvapilo, kdo ví?
Ač její pohled je většinou nevinný, dokáže se tvářit jako kdyby jí patřil celý svět, výhradně mezi těmi, co její přátelství nezískali. Zradu si bere osobně, ale nemstí se. Věří na karmu, protože boží mlýny melou pomalu, ale jistě.
Všechno však nakonec bude záviset na tom, jak malá Mielei bude růst.


Zajímavosti

- Po matce má velice jemnou a hustou srst.


Vlastnosti

Síla 4 %/0 % (2 %)

Vytrvalost 2 %/0 % (3 %)

Rychlost 4 %/0 % (2 %)

Obratnost 3 %/0 % (2 %)

Schopnost lovu 2 %/0 % (3 %)


Předměty


Mazlíček - Kulíšek
Drobný ptáček nebo zvířátko, které bude dělat vašemu vlkovi společnost. Nemá žádné speciální schopnosti, ačkoli dokáže svého vlka křikem varovat před nebezpečím, vypadá pěkně a nikdy vás neopustí (leda by byl zabit). Nerozumí vlčí řeči, nelze ho vycvičit, zvládá jen jednoduché příkazy – pojď za mnou, zůstaň tady, buď zticha. Vlka následuje všude, kam se hne, a v inventáři nezabírá žádné místo.