Meridia

Čtvrtý charakter vlčice Solfatary.
avatar
58|| 6|| 3

Uživatelské jméno Meridia
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 14.6.2021 21:27
Zaregistrován od1.3.2021 14:42
Příspěvků 23, zobrazit >
Počet přihlášení 53
Poznámka
img

Informace

Jméno:Meridia
Narozen:14. 2. 2017
Pohlaví:samice
Element:země
Otec/matka:Fenri/Kaskáda
Sourozenci:Una, Taer, Ithial, Ikari, Neas, Sorrow
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

MIMOHERNÍ

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Meridia je tichou, téměř stále nic neříkající bytostí, která se pomalu ztrácí ve svém vlastním stínu. Tedy alespoň z toho prvního pohledu a pocitu z ní. Když by jste se náhodou chtěli obtěžovat tím, jí poznat, zjistíte jaká je to upovídaná, možná trošku otravná, ale hlavně velmi společenská vlčice, která se nerada ztrácí v davu, ba naopak je ve společnosti ta, která se snaží být vepředu. Velkou společnost snáší moc dobře, jejím jedním z mnoha snů, cílů a přání je být někým, kdo vede společnost kupředu. Alfám smečky ráda leze takzvaně do '‘zelí’'. Nejdříve si s nimi udělá dobrý vztah, aby se poté nemusela bát toho, že by náhodou někdo její případný nápad ignoroval.
Umí dobře provokovat a občas drzý jazýček jí není taktéž cizí. Svou tmavší srst dokáže využít v tmavších prostředích a je bystrá jako liška. K vlčicím je občas více arogantní a povýšená, zvlášť když se ji snaží někdo urazit. Výjimkou jsou její sestry. K vlkům opačného pohlaví ( samcům) se zase občas chová velmi svůdně, užívá si pocit, když ji v něčem pochválí. Pokud ji pochválí má rovnou bránu k dobrému přátelství. Je velice optimistická, nikdy není před ostatními smutná. Její pohledy mají často krát nic neříkající výraz bez špetky emocí, i když se ji myslí prohání pocity mnoha tvarů (šťastné, smutné..), hlavně když potká někoho nového. Nejdříve zjišťuje co za jedince se před ní nachází, zda si může dovolit chovat se jako ona. Když je smutná dává to najevo jen před určitými jedinci, které získali její plnou důvěru. Není podezíravá, ale důvěru na potkání nerozdává, musí si ji jedinec prostě zasloužit, proto i když je společenská, skuteční přátelé se jí dělají těžko, což nás dostává k informaci, že si těžko přiznává, že udělala chybu. Je velmi soutěživá a chce být ve všem nejlepší. Život s plno sourozenci ji zajistil občas tvrdý trénink, aby nezaostávala.
A aby toho nebylo málo, Meridia miluje chladnější období a tak celé léto spíše trpí, možná je to díky jejímu hustějšímu kožíšku. Má ráda lesní plodiny jako dezerty, kořínky jako předkrm a vybrané zvířecí maso umí pěkně zatočit s jejími chuťovými pohárky.
Porážku v boji nese velice těžko, ovšem brzy se díky své optimistické části povahy nad tím povznese a vynahradí si to častějším tréninkem. Nesnáší na své srsti zaschlou krev.


Vlastnosti

Síla 5 %/87 %
Vytrvalost 5 %/70 %
Rychlost 5 %/80 %
Obratnost 3 %/64 %
Schopnost lovu 2 %/39 %